Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Project
fa: پروژه

en: Search
fa: جستجو

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: search
fa: جستجو

en: Filter
fa: فیلتر

en: Fields
fa: فیلدها

en: Tab
fa: زبانه

en: Template
fa: قالب

en: Query
fa: پرس و جو

en: Page size
fa: اندازه صفحه

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Remove this item
fa: حذف این آیتم

en: Default sort
fa: مرتب‌سازی پیش‌فرض

en: Parameter
fa: پارامتر

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number
