Sajari (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: search
km: ស្វែងរក

en: Filter
km: តម្រង

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Minimal
km: អប្បរមា

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
