Sajari (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: search
my: ရှာဖွေရန်
