Sajari (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Help
se: Veahkki

en: Fields
se: Giettit

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta
