Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Project
sv: Projekt

en: Search
sv: Sök

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: search
sv: sök

en: Filter
sv: Filtrera

en: Fields
sv: Fält

en: Tab
sv: Tabb

en: Template
sv: Mall

en: Query
sv: Databasfråga

en: Website
sv: Webbplats

en: Page size
sv: Sidstorlek

en: Tabs
sv: Flikar

en: Collection
sv: Samling

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: Sort
sv: Sortera

en: Remove this item
sv: Ta bort detta alternativ

en: Default sort
sv: Förvald sortering

en: Step
sv: Steg

en: Rating
sv: Betyg

en: Default tab
sv: Standardflik

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: Sorts
sv: Sorteringar

[ctx: Sort order]
en: Order
sv: Ordning
