Sajari (1.0.0-alpha10) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Search
eo: Serĉu

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: search
eo: serĉu

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Not installed
eo: Ne instalita
