Sajari (1.0.0-alpha10) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Project
hr: Projekt

en: Search
hr: Pretraga

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: search
hr: pretraga

en: Filter
hr: Pročisti

en: Fields
hr: Polja

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Template
hr: Predložak

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Minimal
hr: Minimalno

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
