Sajari (1.0.0-alpha11) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Project
ta: திட்டம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: இயல்பான

en: search
ta: தேடல்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Add another item
ta: அடுத்த பொருளை இணை

en: Minimal
ta: குறைந்தது

en: Weight for row @number
ta: வரிசை @number-யின் எடை

[ctx: Sort order]
en: Order
ta: வரிசை
