Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha11) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: search
te: వెతుకు

en: Filter
te: వడపోయి
