Sajari (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: search
el: αναζήτηση

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Fields
el: Πεδία

en: Query
el: Ερώτημα

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Remove this item
el: Αφαίρεση αντικειμένου

en: Minimal
el: Ελάχιστη

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

[ctx: Sort order]
en: Order
el: Σειρά
