Sajari (1.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: search
pa: ਖੋਜ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
