Sajari (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Search
jv: Goléki

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: search
jv: goléki

en: Filter
jv: Saring

en: Fields
jv: Field

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Sort
jv: Urutna

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number
