Sajari (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: search
ne: खोज

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Minimal
ne: न्यूनतम
