Sajari (1.0.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Search
fil: Hanapin

en: Name
fil: Pangalan

en: Help
fil: Tulong

en: Default
fil: Pamantayan

en: Filter
fil: Salain

en: Minimal
fil: Pinakakakaunti
