Sajari (1.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Search
mn: Хайх

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: search
mn: хайх

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх
