Sajari (1.0.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Project
vi: Công trình

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: search
vi: tìm kiếm

en: Filter
vi: Lọc

en: Fields
vi: Các trường

en: Template
vi: Mẫu

en: Query
vi: Truy vấn

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Remove this item
vi: Xóa mục này

en: Default sort
vi: Thứ tự mặc định

en: Step
vi: Bước

en: Rating
vi: Xếp hạng

en: Parameter
vi: Tham số

en: Minimal
vi: Tối thiểu

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number
