Sajari (1.0.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Search
fa: جستجو

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: میدان

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Filter
fa: صافی

en: Fields
fa: میدانها

en: Tab
fa: زبانه

en: Query
fa: پرس و جو

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Add another item
fa: افزودن عنصر دیگر

en: Remove this item
fa: حذف این عنصر

en: Default sort
fa: مرتب سازی پیش فرض

en: Parameter
fa: پارامتر

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number
