Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha9) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Search
nl: Zoeken

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Default
nl: Standaard

en: search
nl: zoeken

en: Fields
nl: Velden

en: Range
nl: Bereik

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Facets
nl: Facetten

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Collection
nl: Collectie

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Enable tabs
nl: Tabs inschakelen

en: Sort
nl: Sorteren

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: Step
nl: Stap

en: Default tab
nl: Standaard tabblad

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: Sorts
nl: Sorteringen

[ctx: Sort order]
en: Order
nl: Volgorde
