Sajari (1.0.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Project
eu: Proiektua

en: Search
eu: Bilatu

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: search
eu: bilaketa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Query
eu: Kontsulta

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Remove this item
eu: Elementu hau ezabatu
