Search.io (formerly Sajari) (1.0.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Project
hi: परियोजना

en: Search
hi: खोज

en: Name
hi: नाम

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Help
hi: मदद

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: search
hi: खोज

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Template
hi: फर्मा

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Add another item
hi: एक और आइटम जोड़ें

en: Minimal
hi: अल्पतम

en: Weight for row @number
hi: @number पंक्ति के लिए वजन

[ctx: Sort order]
en: Order
hi: क्रम
