Search.io (formerly Sajari) (1.0.1-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Search
be: Пошук

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: search
be: пошук

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Fields
be: Палі

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Template
be: Шаблон

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Minimal
be: Мінімальны

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

[ctx: Sort order]
en: Order
be: Парадак
