Search.io (formerly Sajari) (1.0.1-alpha1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Project
he: פרוייקט

en: Search
he: חיפוש

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: search
he: חיפוש

en: Filter
he: סינון

en: Fields
he: שדות

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Tab
he: לשונית

en: Query
he: שאילתה

en: Tabs
he: לשוניות

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Sort
he: מיון

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: Parameter
he: פרמטר

en: Minimal
he: מינימלי

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

[ctx: Sort order]
en: Order
he: סדר
