Sajari (1.0.1-alpha3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Search
bg: Търси

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: search
bg: Търсене

en: Filter
bg: Филтър

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Template
bg: Шаблон
