Sajari (1.0.1-alpha3) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Project
et: Projekt

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: search
et: otsing

en: Filter
et: Filtreeri

en: Fields
et: Väljad

en: Range
et: Vahemik

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Template
et: Mall

en: Query
et: Päring

en: Tabs
et: Sakid

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Sort
et: Järjesta

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: Parameter
et: Parameeter

en: Minimal
et: Minimaalne

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Sorts
et: Sorteeringud

[ctx: Sort order]
en: Order
et: Järjestus
