Sajari (1.0.1-alpha3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Search
os: Агуырд

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
