Sajari (1.0.1-alpha3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Search
th: ค้นหา

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: search
th: ค้นหา

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Query
th: สอบถาม

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: Remove this item
th: ลบรายการนี้

en: Weight for row @number
th: น้ำหนักของแถวที่ @number

[ctx: Sort order]
en: Order
th: Order
    In Context: Sort order
