Sajari (1.0.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
