Sajari (1.0.1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Project
oc: Projèctes

en: Search
oc: Recercar

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: search
oc: recercar

en: Filter
oc: Filtrar

en: Fields
oc: Camps

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Template
oc: Modèl

en: Query
oc: Requèsta

en: Tabs
oc: Onglets

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Remove this item
oc: Suprimir aqueste element

en: Default sort
oc: Triada per defaut

en: Parameter
oc: Paramètre

en: Minimal
oc: Mínima

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number
