Search.io (formerly Sajari) (1.0.2) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Project
da: Projekt

en: Search
da: Søg

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: search
da: søg

en: Fields
da: Felter

en: Range
da: Spænd

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Tab
da: Fane

en: Template
da: Skabelon

en: Query
da: Forespørgsel

en: Facets
da: Facetter

en: Tabs
da: Faner

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: Sort
da: Sortér

en: Remove this item
da: Fjern dette element

en: Default sort
da: Standardsortering

en: Step
da: Trin

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number

en: Sorts
da: Sortering

[ctx: Sort order]
en: Order
da: Rækkefølge
