Search.io (formerly Sajari) (1.0.2) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: search
kn: ಹುಡುಕು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Page size
kn: ಪುಟದ ಗಾತ್ರ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು

en: Parameter
kn: ನಿಯತಾಂಕ

en: Minimal
kn: ಕನಿಷ್ಠ
