Search.io (formerly Sajari) (1.0.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Filter
ps: چاڼ

en: Query
ps: پوښتنه

en: Tabs
ps: ټوپونه

[ctx: Sort order]
en: Order
ps: اوډون
