Sales Zymphonies Theme (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side
