Sales Zymphonies Theme (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: core
mr: मूळ

en: Search
mr: शोध

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
