Sales Zymphonies Theme (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (48 entries)

en: Home
uk: Головна

en: core
uk: ядро

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: n/a
uk: н/д

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Up
uk: Вгору

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: LinkedIn URL
uk: URL соцмережі LinkedIn

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Number of slides
uk: Кількість слайдів

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Show Slideshow
uk: Показати Слайд-шоу

en: Pinterest URL
uk: URL мережі Pinterest

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Book outline for @book.title
uk: Підшивка книг для @book.title

en: Book traversal links for
uk: Книжкові перехресні посилання для

en: First page
uk: Перша сторінка

en: By @author @time ago
uk: Створено @author @time тому

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Social Media Link
uk: Посилання на соціальні мережі

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Show/Hide Slideshow in home page
uk: Показати/Приховати Слайд-шоу на домашній сторінці

en: Change the banner image, title, description and link using below fieldset
uk: Змінити зображення банера, заголовок, опис та посилання, що знаходяться нижче набору полів

en: Show/Hide Social media links
uk: Показати/Приховати посилання соціальних мереж

en: Google plus URL
uk: URL мережі Google plus

en: Highly recomend to display credit in footer
uk: Настійливо рекомендуємо виводити авторів в нижньому колонтитулі

en: Enter the number of slides required & Save configuration
uk: Введіть кількість  необхідних слайдів та збережіть конфігурацію
