Salesforce Suite (5.0.0) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: (none)
el: (κανένα)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Page
el: Σελίδα

en: Fields
el: Πεδία

en: Desc
el: Φθί

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Entity
el: Οντότητα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Asc
el: Αύξ
