Salesforce Suite (5.0.0) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: (none)
mr: ( काहीच नाही )

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Page
mr: पान

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण

en: Direction
mr: दिशा

en: Bundle
mr: बंडल

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
