Salesforce Suite (5.0.1) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Page
af: Bladsy

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: Direction
af: Rigting

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
