Salesforce Suite (5.0.3) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Modules
th: โมดูล

en: ID
th: ไอดี

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
