Salesforce Suite (5.0.4) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Mapping
br: Kartennadurezh

en: About
br: Diwar-benn
