Salesforce Suite (5.0.4) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Modules
kk: Модульдер

en: Page
kk: Бет

en: Fields
kk: Өрістер

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Direction
kk: Бағыт
