Salesforce Suite (5.1.2) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: (none)
ca: (cap)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Modules
ca: Mòduls

en: Page
ca: Pàgina

en: Fields
ca: Camps

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Human readable name
ca: Nom llegible pels humans

en: Entity
ca: Entitat

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Mapping
ca: Associacions

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Authorization
ca: Autorització

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Direction
ca: Direcció

en: Properties
ca: Propietats

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Field Mapping
ca: Associació de camps

en: Broken
ca: Trencat o perdut

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Master
ca: Mestre
