Salesforce Suite (8.x-3.0-rc6) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Version
lt: Versija

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Constant
lt: Konstanta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Locked
lt: Užrakinta

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Broken
lt: Sugedęs

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
