Salesforce Suite (8.x-3.3) - en to ru translation catalogue (53 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Version
ru: Версия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: (none)
ru: (нет)

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Modules
ru: Модули

en: Page
ru: Страница

en: Fields
ru: Поля

en: Desc
ru: По убыванию

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: Authored on
ru: Создан в

en: Token
ru: Токен

en: Constant
ru: Константа

en: Entity
ru: Сущность

en: Requirements
ru: Требования

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Field Type
ru: Тип поля

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Direction
ru: Направление

en: Properties
ru: Свойства

en: Bundle
ru: Набор

en: Broken
ru: Прервано

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Login URL
ru: Ссылка авторизации

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: machine name
ru: машинное имя

en: Switch to the direct input mode
ru: Переключить в режим прямого ввода

en: Switch to data selection
ru: Переключить в режим выбора данных

en: Data selector
ru: Селектор данных

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Log errors only
ru: Регистрировать только ошибки
