Salesforce Suite (8.x-3.5) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Modules
et: Moodulid

en: Page
et: Lehekülg

en: Fields
et: Väljad

en: Desc
et: Kahanev

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Constant
et: Konstant

en: Entity
et: Olem

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Direction
et: Suund

en: Properties
et: Omadused

en: Bundle
et: kogum

en: Broken
et: Katkine

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Log errors only
et: Logitakse ainult vead
