Salesforce Suite (8.x-3.6) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Modules
bs: Moduli

en: Page
bs: Strana

en: Fields
bs: Polja

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni

en: Broken
bs: Slomljen
