Salesforce Suite (8.x-3.6) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: (none)
hr: (nijedan)

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Modules
hr: Moduli

en: Page
hr: Stranica

en: Fields
hr: Polja

en: Desc
hr: Silazno

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Direction
hr: Smjer

en: Asc
hr: Uzlazno
