Salesforce Suite (8.x-3.6) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Direction
ne: दिशा

en: Bundle
ne: पोका

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
