Salesforce Suite (8.x-4.0-beta1) - en to bo translation catalogue (39 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Broken
bo: གཏོར་ཟིན་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
