Salesforce Suite (8.x-4.0-beta1) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Modules
cs: Moduly

en: Page
cs: Stránka

en: Fields
cs: Pole

en: Desc
cs: Sestupně

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Mapping
cs: Mapování

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Direction
cs: Směr

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Broken
cs: Poškozeno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
