Salesforce Suite (8.x-4.2) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Modules
az: Modullar

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Fields
az: Sahələr

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Default language
az: Defolt dil

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Direction
az: İstiqamət

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Bundle
az: Paket

en: Broken
az: Qırıq

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
